Google Web www.dach.wroclaw.pl

Aby dokonać wyceny należy skontaktować się z nami. Zapraszamy do siedziby firmy w godzinach popołudniowych, lub bezpośrednio na budowę.
Dokonujemy wyceny samego wykonania, lub z materiałem. Polecamy fachowców związanych z budową domów. Do wyceny dachu potrzebny będzie projekt, ze względu na różnorodność konstrukcji, oraz stosowanych materiałów.Wyceny budowy dachu z projektu, oczywiście wykonujemy bezpłatnie.
Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Ze względu na nasze doświadczenie, wykonujemy prace sprawniej i szybciej niż konkurencja. Firmy z małym doświadczeniem lub dopiero wchodzące na rynek wykonują dach domku jednorodzinnego około 2 miesięcy. My robimy to w 2 tygodnie, przy czym jakością wykonania pozostawiamy wszystkich w tyle.
Więźbę wycinamy w całości na dole, posługując się wzorami matematycznymi pomieszanymi ze starą szkołą ciesielską. Dach rozmierzamy już w chwili cięcia krokwi, oraz murłat i płatwi. Po nabiciu łat rozmierzamy każdy pas dachówek, dzięki czemu przy rozkładaniu dachówki wiemy gdzie znajdzie się każda dachówka z dokładnością co do milimetra. Używając windy dekarskiej oszczędzamy cenny czas i wysiłek pracowników. Rozkładamy rusztowania wokoło całego dachu aby w każdej chwili dostać się w odpowiednie miejsce. Heblem równamy ewentualne nierówności krokwi, dzięki czemu płaszczyzna dachu jest niemal idealna.
Firmy niedoświadczone pracują metodą "piłą na budowie"czyli jak coś nie gra to się przytnie. Po takich fachowcach pozostaje nam jedynie zrobić podbitkę, na którą to ciężko znaleźć wykonawcę i oczywiście dodatkowe pieniądze. Często też dzwonią do nas ludzie, którzy trafili na kiepskiego wykonawcę i proszą o poprawienie dachu. Niestety koszt takiej poprawki to już więcej niż budowa dachu od podstaw.
Mimo że ta strona powinna przyciągać klientów to muszę przyznać że inwestorów pozyskujemy z tzw."polecenia" czyli że ktoś nas polecił znajomemu. Klient taki ma do nas zaufanie, a to jest ważne aby współpraca między nami, układała się. Do takiej metody namawiam wszystkich, aby ominąć niedoświadczone ekipy.
Nasza firma aby się rozwijać chciała by trafić do takich odbiorców jak firmy przetargowe oraz deweloperskie.

-wyginanie blach opierzeniowych 4 PLN mb
-wypożyczanie windy dekarskiej 200 PLN doba